PROJEKTO NUGALĖTOJA SVAJŪNĖ: ATSISVEIKINTI SU ANTSVORIU PO NĖŠTUMO MAN PADĖJO „COLONWELL“

Po įvairius Lietuvos miestus „keliaujantis“ iššūkių projektas su „ColonWell“ šį kartą „apsistojo“ Marijampolėje. Vasarą pasitikti lieknesni pasiryžo net 400 žmonių iš kurių 30 turėjo galimybę nemokamai išbandyti „ColonWell“, o 6 gavę skirtingus sveikatinimosi iššūkius stojo į finalinę kovą dėl pagrindinio prizo – 500 eurų SPA dovanų čekio. Visgi didžiausias projekto nugalėtojos, dviejų vaikų mamos Svajūnės laimėjimas buvo kartu su „ColonWell“ naujai išsiugdyti sveikos mitybos įpročiai, leidę greitai ir sveikai atsisveikinti su po nėštumo priaugtais kilogramais.

Vartant žurnalus ar naršant internete atrodo, kad šiais laikais mesti svorį turėtų būti itin lengva – juk tiek daug lieknėjimo būdų yra siūloma. Kodėl Jūs nusprendėte dalyvauti šiame iššūkių projekte ir lieknėti būtent su „ColonWell“?

„Nors iki abiejų nėštumų problemų su antsvoriu neturėjau, tačiau jau po pirmojo vaiko gimimo nepageidaujami kilogramai liko. Tada ieškojau greito, bet sveiko lieknėjimo būdo ir išbandžiau funkcinį maistą „ColonWell“. Kadangi tada sulieknėjau itin greitai, tad šįkart susigundžiau pabandyti sudalyvauti konkurse ir atsikratyti jau po antrojo nėštumo likusiais 15 kilogramų. Vos pakomentavus su manimi greitai susisiekė projekto organizatoriai ir taip prasidėjo mano naujas gyvenimo etapas.”

„ColonWell“ vartotojai greitai susižavi šiuo produkto dėl greito juntamo poveikio. Papasakokite, kokius pirmuosius pokyčius savo organizme pajutote Jūs?

„Turėjau ne tik viršsvorio, tačiau mane kamavo ir didelis skrandžio rūgštingumas bei vidurių užkietėjimas. Jau antrą „ColonWell“ gėrimo dieną tuštintis ėjau 2 kartus, nebejaučiau skrandyje kylančių rūgščių. Vėliau pradėjau jausti sotumo jausmą - ryte išgėrus „ColonWell“ per dieną suvalgydavau kur kas mažiau, nes tiesiog nebenorėjau tiek daug maisto.“

Grįžkime prie pagrindinio dalyvavimo projekte tikslo – svorio metimo. Tai kiek iš viso kilogramų pavyko numesti?

„Per 1,5 mėnesio numečiau 10 kilogramų. Šiandien jau esu numetusi net 15 kilogramų.“

Anksčiau vykusių iššūkių su „ColonWell“ projektų dalyvių patirtys rodo, kad mažesni skaičiai svarstyklėse tik vienas iš projekto laimėjimų. Papasakokite, ką daugiau Jums davė šis projektas?

„Iš tiesų pradėjus vartoti „ColonWell“ daug kas pasikeitė kasdienybėje. Kasdien išgeriu apie 3 litrus vandens, valgau daug daržovių, renkuosi kur kas mažesnes porcijas, vietoje vakarienės vartoju tik „ColonWell“. Sunkiausia buvo atsisakyti miltinių produktų, bet tada sugalvojau, kaip save motyvuoti. Juk jei jau pradėjau gerti „ColonWell“ ir valyti savo organizmą, kam vėl į save kišti visas „nesąmones“? Jaučiau, kaip pradėjo gražėti mano oda, dingo ilgai kamavę bėrimai. Supratau, kad nebenoriu būti šiukšlių dėžė, kuri į save „kiša“ bet ką.“

Į finalinį etapą atrinkti dalyviai turėjo išbandyti save gavę įvairius sveikatinimo iššūkius. Vieniems teko iššūkiai susiję su fizine veikla, kaip lanko sukimas, šokinėjimas per šokdynę ar greitas ėjimas. Kitiems teko iššūkiai mityboje, kaip trumpalaikis badavimas, cukraus ir miltų atsisakymas ar mėsos kiekio mažinimas. Kuris iššūkis atiteko Jums ir kaip sekėsi su juo „susidoroti“?

„Mano iššūkis buvo iki minimumo sumažinti suvalgomos mėsos kiekį, tad savaitę laiko mėsą valgiau tik penktadienį. Kitą savaitę pati savanoriškai panorau sumažinti mėsos kiekį. Nevalgydama mėsos tikrai nesijaučiau alkana, o atvirkščiai patenkinta, lengva ir soti laksčiau visur su vežimėliu.“

Tiek daug malonaus pozityvumo Jūsų žodžiuose! Ką darysite, kad šios pergalės rezultatai nebūtų vienkartiniai?

„Dabar savo svorį ir sveikatą prižiūriu itin atsakingai, nes žinau, kad sukakus 25 metams medžiagų apykaita ima lėtėti. Planuoju „ColonWell“ vartoti per metus bent 2 kartus. Man labai patinka, kad prie šio produkto nepriprantama. Smagiausia, kad „ColonWell“ padeda išsiugdyti sveikos mitybos įpročius, kurie vėliau tiesiog lieka net ir nebevartojant šio preparato“.

Jūsų pasakojimas galėtų kiekvieną įkvėpti siekti užsibrėžtų tikslų. Ar lieknėjimą su „ColonWell“ rekomenduotumėte kitiems?

„Tikrai rekomenduočiau ir jau rekomendavau savo mamai, anytai ir draugėms. Džiugu, kad visos liko patenkintos ne tik pajutusios pokyčius žarnyne, bet ir numetusios nereikalingus kilogramus. Pavyzdžiui, mama net nesitikėdama atsikratė 5 kilogramais!

Jums atiteko ir pagrindinis projekto prizas - 500 eurų SPA dovanų čekis, leisiantis pabėgti nuo kasdienės rutinos ir atsipalaiduoti. Papasakokite, kaip į Jūsų dalyvavimą projekte ir laimėjimą reagavo artimieji?

„Pradžioje niekas manęs nepalaikė. Netgi sulaukiau neigiamų reakcijų, kodėl tu čia dalyvauji, kam tau viso to reikia, juk tu ir vaiką maitini! Žmonės nežino, kad „ColonWell“ yra ne tik, kad tinkamas, bet ir rekomenduojamas maitinančioms mamoms. Juk jį vartojant mama gauna skaidulinių medžiagų, sveikiau maitinasi, tad ir vaikelis valgo sveikesnį maistą. Visgi, kai laimėjau pagrindinį prizą džiaugėsi visi, net ir tie, kurie netikėjo, kad man gali pavykti. Dabar laukiame vyro išeiginių ir lėksime į Druskininkus.“

Svajūnės istorija įkvėpė pasiryžti lieknėti sveikai ir Jus? Išbandykite funkcinį maistą „ColonWell“, kuris neabejotinai taps Jūsų dešiniąja ranka formuojant naujus sveikos mitybos įpročius. Sekite naujienas „ColonWell“ Facebook paskyroje ir dalyvaukite reguliariai organizuojamuose sveikatinimo projektuose, kur kiekvienam atrinktam dalyviui skiriamas asmeninis dėmesys, palaikymas ir suteikiamos visos priemonės sveiko gyvenimo link