„Mes esame tai, ką valgome“, - byloja senovės graikų išmintis. O dabar nedaugelis gali pasigirti nepriekaištinga savijauta. Ir bene vienas dažniausių nusiskundimų – po valgio jaučiamas sunkumas, sutrikusi žarnyno veikla, vidurių užkietėjimas, per didelis svoris. Vadinasi, mūsų mityba yra netinkama. Nesvetima tokia savijauta buvo ir „ColonWell“ projekto dalyvei iš Kauno Renatai Dzencevičienei (27 m.). Per 8 projekto savaites, kasdien mitybą praturtindama skaidulomis, ji numetė net 6 kg, susigrąžino gerą savijautą bei pasitikėjimą savimi ir tapo projekto nugalėtoja.

„Džiaugiuosi atradusi sveiką lieknėjimo būdą, kuris man padėjo ne tik numesti svorio, bet ir atsikratyti įpročio užkandžiauti vakarais“, - pasibaigus projektui džiaugsmo pasiektu rezultatu neslėpė R. Dzencevičienė.

Projekto dalyviai kilogramus tirpdė su „ColonWell“ skaidulomis

Įsitikinti skaidulų nauda ir efektyvumu „ColonWell“ gyventojus pakvietė specialiame projekte. Į projektą registravosi per 800 dalyvių, norinčių pagerinti savijautą ir padailinti kūno formas. Iš jų buvo atrinkta 30 dalyvių toliau tęsti kovas. Gavę po pakuotę subalansuoto maistinių skaidulų produkto „ColonWell“, dalyviai tris savaites mitybą turtino skaidulinėmis medžiagomis ir fiksavo, kokių rezultatų per šį laiką pavyko pasiekti.

Į finalą buvo atrinktos 6 dalyvės, kurios toliau vartojo žolelių mišinį su baltuoju moliu, be to dar turėjo priimti vieną iš šešių Gedimino Juodeikos iššūkių, pvz., triskart per savaitę praktikuoti greitąjį ėjimą, kiekvieną dieną pradėti kontrastiniu dušu, visiškai atsisakyti cukraus ir pan. G. Juodeikos iššūkis dalyvėms turėjo padėti pasiekti dar geresnių rezultatų per likusias dvi projekto savaites. Joms pasibaigus, buvo įvertinti projekto dalyvių pasiekimai – visoms dalyvėms be didelių pastangų per 8 savaites pavyko numesti nuo 5 kg iki 9 kg svorio.

Laimėtoja: nesitikėjau, kad skaidulos turės tokį teigiamą poveikį

Renata Dzencevičienė sako, kad projektas padėjo atrasti sveiką ir lengvą būdą susigrąžinti po dukrelės gimimo prarastas kūno formas. Per 8 savaites trukusį projektą moteriai pavyko ne tik atsikratyti nereikalingų kilogramų, bet ir susitvarkyti ilgą laiką kamavusias žarnyno problemas. Projektą ir 1000 Eur čekį kelionei į pasirinktą šalį laimėjusi Renata sutiko pasidalinti savo patirtimi.

Kaip jaučiatės pasibaigus projektui?

Numetusi 6 kg, daugiau pasitikiu savimi. Be to, ir savijauta pagerėjo. Anksčiau neturėjau bėdų dėl svorio, tačiau nuo bet kokio maisto kamuodavo pilvo pūtimas. O gimus dukrelei Lėjai, dar ir keli papildomi ir man visai nereikalingi kilogramai užsiliko. „ColonWell“ padėjo ir svorio numesti, ir sutvarkė žarnyną, tad dabar pilvo pūtimas jau praeityje. Ypač džiugina, kad vėl galiu nešioti S dydžio drabužius, į kuriuos po dukrelės gimimo, deja, jau nebeįtilpau.

O kaip jūsų pokyčius įvertino šeimos nariai?

Vyras, žinoma, labai patenkintas ir kasdien negaili gražių žodžių, kaip puikiai atrodau. Tai labai motyvuoja ir toliau sveikai maitintis. O dukrelei Lėjai, kuriai jau beveik 3 m., taip pat į rytinę košę pabarstau pusę šaukštelio „ColonWell“. Kadangi kaip ir daugelis vaikų ji daržovių valgo mažai, o augalinių komponentų mišinys su baltuoju moliu padeda palaikyti sveiką vaiko žarnyną.

Ar buvo sunku pasiekti tokius rezultatus?

Sunku nebuvo, tačiau, pradėjusi vartoti „ColonWell“, kartu pakeičiau ir mitybą: valgau daugiau daržovių, renkuosi sveikesnius produktus, atsisakiau miltinių patiekalų. Taip pat atsikračiau įpročio užkandžiauti vakarais. Turbūt skaidulų ir sveikos mitybos dermė leido per trumpą laiką atsikratyti papildomų kilogramų. Tikiu, kad jie nebegrįš.

Kaip apskritai vertinate Colonwell" skaidulų poveikį? Ar tikėjotės, kad pavyks atsikratyti tiek kilogramų?

„ColonWell“  nauda domėjausi ir anksčiau, tačiau, turiu pripažinti, nesitikėjau, jog pavyks numesti tiek svorio.

Tad, jeigu reikėtų parašyti pažymį, rašyčiau 10. Norėčiau numesti dar kelis kilogramus, todėl namuose visada turėsiu šio funkcinio maisto.

Niekada nesivaikiau madingų dietų, nealinau savęs treniruotėse. Tad labai džiaugiuosi atradusi sveiką lieknėjimo būdą, leidžiantį svorį numesti be didelių pastangų.

Laimėjote 1000 Eur kelionei. Galbūt pokyčiai įkvėpė aplankyti kokį ypatingą kraštą?

Su visa šeima keliausime į šiltus kraštus, kur daug palmių ir saulėto oro. Kur konkrečiai – dar nenusprendėme. Tačiau žinau, kad į kelionę būtinai pasiimsiu „ColonWell“ pakuotę. (šypsosi)

 

Skaidulos – ir lieknėjimui, ir ligų prevencijai

Gyvename amžiuje, kuriame mūsų mitybos racione labai trūksta skaidulinių medžiagų, dėl per dažnai valgomo koncentruoto maisto.

Susidomėję skaidulomis, mokslininkai atrado, kad jos ne tik išvalo žarnyną ir gerina jo veiklą, padeda sveikai numesti svorio, galima vartoti sergant cukriniu diabetu ar  hipertenzija ir kt. Tad dabar net Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja per parą suvartoti apie 25-30 g skaidulinių maisto medžiagų.

„ColonWell“ – tai lietuviškas 8 augalinių komponentų mišinys su baltuoju moliu. Įvairios žolelės gerina ir palaiko virškinimo sistemos veiklą, padeda natūraliai atsikratyti papildomų kilogramų ir palaikyti svorį, taip pat palaiko normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Produktas tinkamas vartoti ne tik moterims, bet ir vyrams! Žinoma, besilaukiančioms ir maitinančioms moterims bei vaikams.