„COLONWELL“ VARTOTOJOS: KILOGRAMAI KRENTA, SAVIJAUTA GERĖJA IR APLINKINIAI ŽARSTO KOMPLIMENTUS

Sakoma, kad nesvarbu, ką kalba aplinkiniai, o svarbiausia, kaip jautiesi pats. „ColonWell“ vartotojos įrodė, kad galima ir gerai jaustis pačioms, ir girdėti komplimentus iš aplinkos. Dvi visiškai skirtingas moteris, Laimą ir Astrą, vienija tai, kad abi ilgą laiką gyveno kamuojamos pilvo pūtimo ir vidurių užkietėjimo problemų. Šiandien abi džiaugiasi ne tik pamiršusios šiuos negalavimus, bet ir maloniu bonusu – moterys atsikratė nepageidaujamų kilogramų ir vis girdi pagyrimus iš aplinkinių.

ATIMTAS MALONUMAS GYVVENTI GRĮŽO SU KAUPU

Prisitaikyti ar bandyti keistis? Ilgą laiką tiek Astra, tiek Laima tiesiog plaukė pasroviui, bijojo keistis ir į įvairias sveikatos problemas žiūrėjo, kaip į neišvengiamą savo gyvenimo dalį.

„Mane kankino vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas. Sunkiausia buvo tai, kad negalėjau valgyti, ko noriu. Kažko specialaus dėl sutrikusios žarnyno veiklos nedariau, tiesiog nevalgydavau daug įvairaus maisto. Jaučiau, kad dėl šių problemų iš manęs buvo atimtas malonumas gyventi“, - prisipažįsta Astra.

„Anksčiau jokių dietų nesilaikiau, bet prieš 50 metų jubiliejų viršsvoris ir žarnyno problemos pradėjo kankinti psichologiškai, tad taip pasiryžau išbandyti „ColonWell“, - atvirauja Laima.

Abiem moterims malonumas gyventi grįžo labai greitai – vos po vienos „ColonWell“ pakuotės.

 „ColonWell“ pradėjau vartoti po šaukštelį per dieną pagal žarnyno valymo programą. Greitai pajutau, kad dingo pilvo pūtimas ir atsirado lengvumas. Mėnesį pavartojus „ColonWell“ pradėjau valgyti maistą, kurio anksčiau valgyti negalėjau“, - išsamiai „ColonWell“ vartojimo pradžią prisimena Astra.

„Pajutau energijos pliūpsnį, pradėjau reguliariai tuštintis ir net veido oda pagražėjo. Vyras greitai pastebėjo pakitusią mano savijautą ir atsiradusį norą kuo daugiau visko veikti. Taip kartu grįžo ir pasitikėjimas savimi“, - pirmaisiais rezultatais džiaugiasi Laima.

NUMESTI KILOGRAMAI – NE TIKSLAS, O TIK ŠALUTINIS POVEIKIS

Kai atrodo, jog visi aplinkui nori sulieknėti, Laima ir Astra, visų pirma, norėjo susitvarkyti žarnyno veiklą. Žinoma, moterys liko maloniai nustebintos, kai pradėjo kristi nepageidaujami kilogramai ir tai pastebėjo aplinkiniai.

 „Kai pamačiau atsiliepimus, kaip kitos moterys su „ColonWell“ meta svorį, išbandžiau vakarinę programą, kada „ColonWell“ gėriau vietoj vakarienės. Ir poros kilogramų kaip nebūta! Jaučiausi, kaip ant sparnų. Aplinkiniai greitai pastebėjo, kad „susitraukiau“, tačiau aš pabrėždavau, kad „ColonWell“, visų pirma, padeda išsivalyti žarnynui, o lieknėjimas tik šalutinis poveikis“, - pasakoja Astra.

„Svorio metimas nebuvo pagrindinis dalykas, kodėl pradėjau vartoti „ColonWell“. Tačiau buvo malonu suprasti, kad numečiau net iki 5 kilogramų. Seni drabužiai tapo per dideli. Kolegos ėmė provokuoti erzindami, kad metu svorį, o aš jiems atsakydavau, kad tiesiog sveikiau gyvenu“, - atvirauja Laima.

Laima prisimena dar ir kitą malonią situaciją, kada ją 50 metų jubiliejaus metu aplinkiniai gerokai pajaunino:

„Atėjau į salę švęsti jubiliejaus, o muzikantai sako, kad aš ne į tą salę pataikiau, nes čia kur kas vyresnės jubiliatės šventė vyks. Pajaunino mane labai gražiai.“

DINGO NORAS UŽKANDŽIAUTI IR PERSIVALGYTI

Moterys džiaugiasi, kad „ColonWell“ padėjo perauklėti save ir išmokė susilaikyti nuo skanių užkandžių ir sočių vakarienių.

 „Anksčiau negėriau vandens, o su „ColonWell“ atsirado įprotis jį gerti. Be to, mažiau valgau vakarais ir nebenoriu užkandžiauti dieną. „ColonWell“ ėmiau į keliones ir nustebau, kai net nesimaitinant sveikai, ėjau į tualetą tiksliai it laikrodis. Tai buvo didžiulis atradimas“, - atrastais naujais įpročiais dalinasi Astra.

 „Pradėjau reguliariai gerti vandenį. Rankinėje, prie lovos, darbe ant stalo – vanduo visur dabar persekioja mane. Valgau kur kas mažesnėmis porcijomis, baigėsi begalinis noras užkandžiauti, o mėsa tapo nebe svarbiausiu mano patiekalu“, - apie pasikeitusią kasdienybę pasakoja Laima.

PATIKIMIAUSIA REKLAMA IŠ LŪPŲ Į LŪPAS

Nors į daugumą reklamų moterys linkę žiūrėti skeptiškai, tačiau patirtys vartojant „ColonWell“ yra unikalios ir, jų nuomone, tai pati geriausia reklama.

„Visi akivaizdžiai mato mano pokyčius, tad kaime jau esu it vaikščiojanti reklama. „ColonWell“ jau pradėjo vartoti sesuo, o kiti šeimos nariai žada prisijungti“, - pasakoja Astra.

„ColonWell“ rekomenduoju visiems. Iš tiesų pati geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas, nes tik taip šiais laikais gali kažkuo patikėti“ , - užtikrintai teigia Laima.

Tai, kada ateis Jūsų diena, kai pasiryšite gyventi sveikiau? Išbandykite „ColonWell“ ir nustebinkite ne tik save, bet ir aplinkinius, kaip tai padarė Astra ir Laima!