Kuo rizikuoja antsvorio turintys žmonės?

Šiandien, kai visuomenėje taip giliai įsišaknijęs grožio kultas lieknėjimas dažnai siejamas tik su estetika. Visgi, dažnas pamiršta, kad antsvoris gali pridaryti didžiulių problemų mūsų sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacijos teigimu, nutukimas – didžiausia nepripažinta visuomenės sveikatos problema, turinti reikšmingą poveikį sergamumui ir mirtingumui visame pasaulyje. Antsvorio turintiems žmonėms didėja rizika susirgti cukriniu diabetu, išemine širdies liga, šie žmonės dažniau turi problemų su tulžies pūslės ligomis, suprastėja jų psichinė savijauta.

Mus supanti aplinka skatina nutukimo plitimą

Nutukusių žmonių skaičius augimas glaudžiai susijęs su besikeičiančia gyvensena. Esminė nutukimo priežastis yra labai paprasta ir aiški – su maistu gauname daugiau energijos, nei jos išeikvojame. Šiandieninė maisto pramonė siūlo perdirbtus didžiulės energinės vertės produktus, kuriuose gausu riebalų, o mažai žmogaus organizmui svarbių augalinių skaidulų. Namuose gaminame vis rečiau, renkamės greitai paruošiamą maistą, todėl su maistu gauname daug energijos, o judame vis mažiau ir taip išeikvojamos energijos kiekis vis mažėja. Aritmetika labai paprasta: neišeikvota energija virsta papildomais kilogramais.

Nutukimo epidemijai sakome NE!

Vienintelė teisinga lieknėjimo taisyklė, kurią jau nuo šiandien didelėmis raidėmis galite užsirašyti ant šaldytuvo – vartoti mažiau kalorijų ir daugiau jų sudeginti. Kitų taisyklių tiesiog NĖRA. Taigi, jei nusprendėte, kad Jums svarbu atsikratyti antsvorio sveikai, nuo šiol Jūsų gyvenimo draugais taps sveika mityba ir fizinis aktyvumas. Daugelis galvoja, kad norint numesti svorį, reikia laikytis griežtų dietų, tačiau taip per daug nualinamas organizmas. Reikia vartoti natūralius produktus, mažinančius apetitą. Kas tai per produktai? Pasirodo, kad apetitą galima sumažinti vartojant augalines skaidulas, apie kurių naudą visuomenėje vis dar kalbama per mažai. Kur galite jų gauti?

ColonWell – produktas, griaunantis stereotipus apie lieknėjimą!

Vaistininkas M. Jakimavičius džiaugiasi, kad Lietuvoje vis labiau vertinami sveikos mitybos produktai. Lietuvos specialistų sukurtas augalinių skaidulų produktas ColonWell jau yra pelnęs pripažinimą ir turi savo vartotoją. ColonWell vartotojas – žmogus, kuris siekia sulieknėti sveikai, efektyviai bei kartu nori suprasti lieknėjimo procesą.

Kodėl ColonWell?

Nuolat girdime apie įvairių „stebuklingų“ maisto papildų lieknėjimui vartojimą, tačiau dažnai tenka išgirsti ir apie šių papildų šalutinius poveikius. Tuo tarpu ColonWell galima vadinti funkciniu maistu, nes produkto sudėtis praturtinta augalinėmis skaidulomis, kurios atlieka svarbias organizmo funkcijas. Be to, ColonWell sudėtyje esantis gliukomananas yra pripažintas Europos Komisijos (EFSA), kaip natūrali priemonė padedanti mažinti svorį. Tai sveikas ir patogus būdas norintiems ištesėti sau pažadą ir pagaliau atsikratyti papildomų kilogramų.

Kaip veikia ColonWell?

ColonWell pagamintas iš kruopščiai atrinktų natūralių ir suderintų sudedamųjų dalių. ColonWell sudėtyje esančios augalinės skaidulos patekusios į mūsų organizmą išbrinksta, padidėja jų tūris – taip sukeliamas sotumo jausmas. Šį augalinių skaidulų produktą rekomenduojama vartoti 30 minučių prieš maistą, sumaišius jį su vandeniu. Taip nejučiomis pradedama suvartoti mažiau kasdienio maisto, gaunama mažiau kalorijų ir kilogramai pamažu pradeda kristi visiškai sveikai! Norintiems numesti daugiau svorio, labai svarbu ColonWell vartojimą derinti su fiziniu aktyvumu.

Taip pat svarbu pažymėti, kad ColonWell sudėtyje esančios miežių grudų skaidulinės medžiagos padidina išmatų tūrį, todėl produktą galima vartoti kaip prevencijos priemonę nuo vidurių užkietėjimo.