Šiomis dienomis vyksta daug įvairiausių konkursų. Kodėl  nusprendėte dalyvauti būtent šiame „ColonWell“ iššūkių konkurse?

„Jau seniai norėjau atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Turiu du mažamečius vaikus, kuriuos šiuo metu auginu namie, tad papildomas svoris labai greitai auga. Bandžiau kovoti su viršsvoriu: nevalgydavau vėliau nei 18 val., užsisakinėdavau įvairiausias specialistų sudarytas dietas ir pan., bet realiai visada pritrūkdavo valios. Vyliausi, kad galbūt „ColonWell“ gali būti mano išsigelbėjimas. Apie šį produktą domėjausi jau labai seniai, skaičiau daug gerų atsiliepimų, tačiau vis susilaikydavau ir nenusipirkdavau. Kai pamačiau šį konkursą „Facebook‘e“ per daug negalvodama nusprendžiau jame dalyvauti. Dabar sunku patikėti, kad tas vienas komentaras taip stipriai pakeitė mano kasdienį gyvenimą“.

 

Minėjote, kad esate išbandžiusi įvairius lieknėjimo būdus, tačiau visada pritrūkdavote valios. Kaip manote, kodėl šį kartą valios Jums nepritrūko?

„Didelį įspūdį padarė tai, kad į susitikimą į kitą etapą atrinktomis moterimis atvyko pats “ColonWell” kūrėjas. Viskas atrodė taip skaidru, tikra ir rimta! Komisija rūpinosi mumis, padovanojo po produkto pakuotę ir ypatingai motyvavo. Visų pirma, tai tas parodytas nuoširdus dėmesys neleido pasiduoti. Antra, praėjus kelioms dienos pradėjau jausti „ant savęs“, kad produktas veikia. Tada abejonių nebekilo ir supratau atradusi tai, kas pagaliau tinka net ir tokiai tinginei kaip aš.“

 

Žmonės dažnai skundžiasi, kad vartodami įvairius sveikatinimo produktus, nejaučia jų poveikio. Kaip Jūs supratote, kad „ColonWell“ iš tiesų veikia?

„Nemeluosiu, bet pirmos trys dienos nebuvo lengvos: pilvas apsunko, pasidarė kietas, gal netgi labiau išsipūtė. Laimei, apie tokią pradžią jau buvo įspėjusi komisija – pasirodo taip būna tiems, kurie anksčiau vartojo mažai maistinių skaidulų. Organizmas taip tvarkosi su naujos rūšies maistu.

Visgi po savaitės jau jaučiausi neįprastai puikiai: dingo pilvo pūtimas, žarnynas pradėjo dirbti sparčiau, ryte atsibusdavau kur kas energingesnė ir norinti kažką veikti. Žinoma, didžiausias malonumas buvo skaičiai svarstyklėse – po dviejų savaičių jau buvau atsisveikinusi su 2 kilogramais.“

 

Į paskutinį etapą atrinktos dalyvės gavo skirtingus projekto iššūkius. Kuris iššūkis atiteko Jums? Kaip sekėsi su juo „susidoroti“?

„Man teko išbandyti trumpalaikį badavimą. Pradžioje labai išsigandau, bet viskas buvo detaliai paaiškinta. Nuo vakaro 18 val. iki kitos dienos pietų turėjau nieko nevalgyti. Jei labai norisi, buvo leista valgyti obuolį ar bananą, bet man to net neprireikė. Tai reikėjo daryti du kartus per savaitę. Taip pat sužinojau, kad trumpalaikis badavimas yra labai naudingas sveikatai ir kurio programą sudarė „ColonWell“ kūrėjas.“

 

Džiugu, kad projektas ne tik leido pasiekti juntamų rezultatų, bet ir išmokė Jus gyventi sveikiau. Papasakokite plačiau, kaip pasikeitė Jūsų mitybos įpročiai po šio laimėjimo?

„Anksčiau valgydavau dvigubus pusryčius: su vyru 6 val. ryte, o tada su vaikais apie 9 val. Dieną mėgdavau užkandžiauti: vaikams duodavau vaisių, o iš „didelės meilės“ sau pasiimdavau vis kažką saldesnio.

Galbūt nustebsite, tačiau iš tikrųjų neatsisakiau jokio maisto produkto. Aš dievinu spurgas, bet žinau, kad man jos ne į naudą. Anksčiau kasdien jas valgydavau, dabar tai darau labai retai, bet netgi ją suvalgius dėl to savęs negraužiu. Dažniau dabar nuperku spurgas ir žiūriu, kaip jas valgo namiškiai. Pradžioje buvo beprotiškai sunku, dabar išgeriu „ColonWell“, tampu sotesnė ir jaučiu, kaip vis lengviau atsispirti saldžioms pagundoms.. Vienintelis dalykas, ko atsisakiau visiškai, yra gazuoti gėrimai, bet man jų tikrai netrūksta. Beje, anksčiau, kas rytą gerdavau kavą, dabar atsikeliu kupina energijos, tai kam ta kava?“

 

Smagu klausytis Jūsų mažų, bet kartu ir labai didelių laimėjimų. Papasakokite, kaip į Jūsų laimėjimą reagavo artimieji?

„Mano vyras į šį konkursą žiūrėjo labai pesimistiškai, vis primindavo apie mano nevykusius bandymus sulieknėti ir netikėjo, kad aš eisiu taip toli. Puikiai pamenu tą dieną, kai sužinojau, jog laimėjau. Visą dieną negalėjau prisiskambinti vyrui, tad nusprendžiau plakatą su kelionės čekiu pakabinti koridoriuje. Kai vyras grįžo iš darbo ir pamatė prizą, išmetė daiktus iš rankų ir ilgą laiką negalėjo patikėti, kad tai tiesa.

Dabar sulaukiu daug asmeninių žinučių, kuomet žmonės prašo papasakoti apie „ColonWell“. Visiems sakau, kad „ColonWell“ tikrai nėra stebuklinga piliulė ir visur, norėdamas rezultatų, turi įdėti dalelę savęs. Visgi man šis produktas buvo kaip spyris į užpakalį. Jis mane sužavėjo savo greitu poveikiu ir tuo, kokia profesionali ir maloni komanda jį kūrė.“

 

Grįžkime prie pirminio Jūsų tikslo dėl ko nusprendėte dalyvauti konkurse – lieknėjimo. Tai ar esate patenkinta numestų kilogramų kiekiu?

„Be abejo, iš viso atsikračiau 5 kilogramų! Iš tiesų visai neseniai projekto organizatoriai klausė, ar gali naudoti mano nuotrauką, kurią siunčiau iki projekto. Aš griežtai atsisakiau! Senoje nuotraukoje nesimato mano sulieknėjusios talijos, veido švytėjimo, o, svarbiausia, ten stovi moteris be pasitikėjimo savimi. Šis projektas man davė kur kas daugiau nei tik lieknėjimas, jis iš dalies net pakeitė mano asmenybę. Dabar jaučiuosi daug stipresnė, pasitikiu savimi, o tai man beprotiškai svarbu, nes kitais metais jau grįšiu dirbti.“

 

Pabaigai palikome patį maloniausią klausimą. Tai kaip panaudosite prizą – 1 000 Eur vertės kelionės čekį? Į kokią šalį skrisite?

„Dar nežinome, bet planuojame skristi ten, kur šilta. Norime poilsinės kelionės, o labiausiai svajojame pabūti dviese.“

 

Norite sulieknėti, pagerinti žarnyno veiklą ir labiau pasitikėti savimi ir Jūs? Laikas išbandyti analogų neturintį ir lietuvių itin pamėgtą funkcinį maistą „ColonWell“!