KOVA SU PILVO BĖDOMIS ATRODĖ NEĮVEIKIAMA

Apie vidurių užkietėjimo ar pilvo pūtimo bėdas kalbėti garsiai nedrįstame, tačiau prabilti lengviau, kai problemos ima spręstis. Tiek Inga, tiek Audronė nenoriai prisimena savo savijautą iki „ColonWell“ vartojimo, kada manė, jog jau yra išbandžiusios viską:

„Turėjau rimtų bėdų su vidurių užkietėjimu. Taip pat man pūtė ir raižė pilvą, o pati vaikščiodavau išsipūtusi kaip balionas. Maniau, jog išbandžiau viską – gėriau arbatas, reguliavau maistą, tačiau viskas pasiteisindavo tik kelioms dienoms”, - su nuoskauda prisimena Inga.

„Mane kankino nuolat išsipūtęs pilvas. Save netgi vadinau „nėštuke“. Nesitaiksčiau su tuo ir bandžiau kovoti – gėriau įvairius kokteilius, laikiausi griežtų dietų, tačiau visa tai turėjo tik laikiną rezultatą, nes tai neatitiko mano gyvenimo būdo“, - atvirauja Audronė.

„COLONWELL“ SUVEIKĖ PER PUSVALANDĮ

Prireikė daug laiko, kad moterys patikėtų kitų „ColonWell“ vartotojų atsiliepimais. Inga savo nuomonę kardinaliai pakeitė vos tik pirmą kartą paragavo šio produkto:

Paragavau ir jau po pusvalandžio supratau, kad „ColonWell“ veikia. Nebepūtė pilvo, atsirado lengvumas, o po kelių dienų suvokiau, kad dingo vidurių užkietėjimas. Dabar galiu valgyti viską, o viduriai vis tiek nebeužkietėja. Taip pat pašviesėjo oda ir pamažėjo po gimdymo atsiradusių pigmentinių dėmių.“

Audronei prireikė šiek tiek daugiau laiko, kad įsitikintų „ColonWell“ nauda:

„Jau po trijų dienų visiškai dingo pilvo pūtimas. Džiaugiuosi, kad vartojant „ColonWell“ sumažėjo mano apimtys ir nukrito keli kilogramai. Visgi, svarbiausi ne skaičiai svarstyklėse, o tai, kad susitvarkė žarnyno veikla ir pati jaučiuosi kur kas sveikesnė.“

Moterys teigiamai atsiliepia ne tik apie „ColonWell“ naudą, bet ir apie jo skonį:

 

KEBABĄ IŠKEITĖ Į „COLONWELL“

„ColonWell“ vartotojų nuomone, šis produktas toks veiksmingas ir dėl greitai juntamo poveikio, ir dėl to, kad jis padeda formuoti sveikesnio gyvenimo įpročius. Audronė it žirnius į sieną ėmė vardinti, kaip pasikeitė jos kasdienybė „ColonWell“ vartojant vos tris mėnesius:

„Visų pirma, atsirado poreikis gerti vandenį. Antra, dingo noras persivalgyti, nes išgėrus „ColonWell“ jaučiuosi soti 3-4 valandas. Trečia, pasikeitė mano užkandžiai. Kai matau, kad nespėsiu papietauti, išgeriu „ColonWell“ su graikišku jogurtu vietoj to, kad valgyčiau kebabą ar kibiną. Ketvirta, dingo poreikis valgyti saldumynus.

 

Inga taip pat džiaugiasi, kad „ColonWell“ veda ją sveikesnio gyvenimo būdo link ne per prievartą, o tiesiog savaime:

„Po mėnesio vartojimo mane pradėjo troškinti, tad savo noru ėmiau gerti daugiau vandens. Anksčiau vandens beveik negerdavau, o dabar norisi būtent vandens, o ne sulčių.“

IŠ TYLIOS STEBĖTOJOS Į IŠTIKIMĄ VARTOTOJĄ

Audronė teigia, kad ji net du metus buvo tylusis „ColonWell“ stebėtojas, kuris per tą laiką rinko atsiliepimus, domėjosi produkto sudėtimi ir skaitė įvairius straipsnius. Vos tik pabandė „ColonWell“, moteris tapo ištikima vartotoja ir noriai jį rekomenduoja kitiems:

„Rekomenduoju visiems bent pabandyti „ColonWell“. Šis produktas suteikia galimybę pasijusti geriau, atgauti energiją, pakeisti savo įpročius ir mąstymą. Jis tikras išsigelbėjimas tiems, kurie neturi laiko ir kasdien valgo tą patį maistą. Su „ColonWell“ galime valgyti mažiau ir sveikiau.“

Inga ne tik „ColonWell“ rekomenduoja kitiems, bet ir džiaugiasi pasiekimais:

„Nebūčiau išbandžius, nebūtų suveikę tikrai niekam nerekomenduočiau. Dabar rekomendavau visiems ir darbe, ir namuose. Džiugu, kad šis produktas veikia ir kitiems, pavyzdžiui, bendradarbė negali atsidžiaugti, kad ir jai dingo pilvo pūtimas.“

Ir Jums kasdien sunku atsispirti saldžiam torto gabalėliui, o vandenį geriate tik per prievartą? Pamirškite kovą su pačiu savimi, išbandykite „ColonWell“ ir leiskite jam padėti suformuoti sveikesnius kasdienius įpročius!