SU ILGAMETĖMIS ŽARNYNO PROBLEMOMIS ATSISVEIKINUSI VAIDA: „NET IR NEBEVARTOJANT „COLONWELL“ GERA SAVIJAUTA IŠLIEKA“

Pavasarį likti namuose skatinęs karantinas – tikras išbandymas ne tik tarpusavio santykiams, bet ir mūsų sveikatai. Nenuostabu, kad karantino pabaigoje prasidėjęs sveikatinimo iššūkio projektas Kaune sulaukė išskirtinio dėmesio. Atsisveikinti su nepageidaujamais kilogramais ir žarnyno problemomis panoro net 300 kauniečių, o 30 atrinktųjų buvo padovanota po „ColonWell“ pakuotę. Gyvų sutikimų metu komisija atrinko 6 finalistus iš kurių vienas laimėjo pagrindinį projekto prizą - 500 eurų SPA dovanų čekį. Projekto nugalėtoja Vaida apie pergalę net nesvajojo, tačiau jos ryžtingumas ir natūralumas pakerėjo organizatorius. Be streso ir mažais žingsneliais žarnyno problemas išsprendusi laimėtoja džiaugiasi ilgalaikiais rezultatais - net ir nebevartojant „ColonWell“ puiki savijauta išlieka.

Šį pavasarį gyvenimas visiems metė iki šiol nematytą iššūkį – karantiną, tačiau Jūs ne tik, kad nepalūžote jo metu, tačiau iškart po jo ryžotės dalyvauti „ColonWell“ iššūkių projekte. Kokius lūkesčius kėlėte sau, nusprendusi dalyvauti?

„Sužinojusi, kad esu atrinkta, išsigandau. Esu realistė ir skeptiškai žiūriu į panašius projektus. Vėliau buvo malonu, kai supratau, kad organizatoriams įdomios mano problemos ir jie nori padėti. Į projektą ėjau norėdama pagaliau jaustis gerai. Vidurių užkietėjimas ir pilvo pūtimas mane persekiojo kasdien. Visai nejausdavau noro tuštintis ir nuo to stipriai pūsdavo pilvą. Iš tiesų taip gyvenau jau nuo paauglystės. Tikėjausi, kad galiu pagerinti savijautą, bet apie pergalę net nesvajojau, nes maniau, kad mano ambicijos per mažos.“

Minėjote, kad į šį projektą žiūrėjote skeptiškai. Kas lėmė, kad požiūris pasikeitė?

„Pirmuosius pokyčius, pradėjus vartoti „ColonWell“, pajutau labai greitai. Ėmiau reguliariai vaikščioti į tualetą, dingo pilvo pūtimas, tad galėjau ir vėl pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu. Rezultatai kalbėjo patys už save, tad ir požiūris kardinaliai pasikeitė.“

Pakalbėkime apie maloniausią projekto dalį – Jūsų pasiekimus. Kokius pokyčius pastebėjote ir kas Jus labiausiai nustebino?

„Nesitikėjau, kad galiu pasiekti tie daug. Visų pirma, išsprendžiau didžiausias žarnyno bėdas, pamiršau, ką reiškia gyventi su išpūstu pilvu. Be to, numečiau ir porą kilogramų. Labiausiai nustebino pokyčiai ant mano odos. Oda buvo sausa, o dabar ji ne tik drėgnesnė, bet ir veidas tapo šviesesnis.“

Turintys vidurių užkietėjimo problemų dažnai bando padėti sau vartodami laisvinamuosius, norintys greitai numesti svorio laikosi drastiškų dietų. Ar galėtumėte šiuos būdus palyginti su „ColonWell“ vartojimu?

„Nors pati nesu vartojusi laisvinamųjų, tačiau numanau, kaip jie veikia. Man patiko, kad „ColonWell“ nelaisvino vidurių, o tiesiog padėjo atsirasti poreikiui tuštintis. Supratau, kad net ir svorį galima mesti be streso. Kai laikaisi drastiškų dietų, organizmas nuolat priešinasi, reikalauja maisto, o su „ColonWell“ viskas vyksta pamažu. Bijojau, kad norėdama ilgalaikio poveikio visada turėsiu gerti „ColonWell“, tačiau padarius vartojimo pertrauką supratau, kad gera savijauta išlieka. Šis preparatas turi ilgalaikį poveikį, nes pradėjus jį vartoti, norisi keisti gyvenimo būdą.“

Džiugu, kad supratote, jog „ColonWell“ nėra stebuklinga piliulė, tačiau tinkamai jį vartojant ir šiek tiek pakeitus gyvenimo būdą galima pasiekti didžiulių rezultatų. Kaip pasikeitė Jūsų kasdieniai įpročiai?

„Atsirado poreikis gerti vandenį, norisi mažiau užkandžiauti, imi galvoti, ką dedi į lėkštę. Galbūt geriau valgyti mažiau mėsos, o daugiau daržovių? Gal visgi mano organizmui nereikia padažo? Šiais mažais žingsneliais priėjau prie didelio rezultato.“

Į paskutinį etapą atrinkti šeši dalyviai gavo skirtingus sveikatinimo iššūkius. Koks iššūkis atiteko Jums ir kaip sekėsi jį priimti?

„Gavau lengvą iššūkį – kasdien nueiti apie 4000 žingsnių. Kaip tik tuo metu atostogavau, tad nueidavau kur kas daugiau. Visgi, iššūkis paskatino mane daugiau vaikščioti ir vėliau.”

Minėjote, kad pergalės nesitikėjote. Kaip manote, kodėl būtent Jūs buvote pastebėta?

„Finale buvo dar 5 stiprios moterys, kurios galėjo pasigirti apčiuopiamais rezultatais – viena jų numetė apie 15 kilogramų.  Buvau susidariusi nuomonę, kad grožio kultas svarbiausia, bet klydau. Bandyčiau spėti, kad komisiją sužavėjo mano kardinaliai pasikeitusi savijauta, spinduliavimas laime ir išspręstos ilgametės žarnyno bėdos.

Geras pavyzdys tikrai užkrečia. Ar aplinkiniams pasakojate apie savo pasiekimus?

„Kai mamai ir brolio šeimai papasakojau apie savo pasiekimus, jie patys ėmė vartoti „ColonWell“ ir jau džiaugiasi rezultatais. Šiaip nesu iš tų, kuri sakyčiau kitiems „imk ir vartok“, bet jei žmonės patys domisi, kaip man pavyko išspręsti žarnyno problemas, mielai jiems papasakoju. Visada pabrėžiu, kad tai yra mano patirtis, o kaip seksis kitiems priklauso ir nuo jų pačių.“

Baiminatės trumpalaikių rezultatų? Vaidos istorija tik dar vienas pavyzdys, kad prie „ColonWell“ nėra priprantama, o pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai. Leiskite „ColonWell“ padėti atsisveikinti su žarnyno problemomis ar antsvoriu ir mažais žingsneliais eikite sveikesnio gyvenimo link.