IŠSIPILDŽIUSI PLOKŠČIO PILVO SVAJONĖ ARBA KAIP PAVYKO NUMESTI ILGUS METUS NEKRITUSĮ SVORĮ

Veržia kelnės, ankšta tapo mėgstamiausia suknelė, o aptempta palaidinė išryškina tai, ką norėtumėte paslėpti? Nepadeda ir tai, kad aplinkiniai giria Jūsų išvaizdą? Dažną moterį net keli papildomai kilogramai gali erzinti ir trukdyti džiaugtis gyvenimu. Panašiai nutiko „ColonWell“ vartotojoms Linai ir Karolinai, kurios net ir neturėdamos didelio antsvorio, ilgus metus ieškojo efektyvaus būdo, kaip atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų.

BERGŽDŽIA KOVA SU NEPAGEIDAUJAMAIS KILOGRAMAIS

Kas lengviau – numesti kelis ar keliasdešimt kilogramų? Kuo didesnį antsvorį turite, tuo pirmieji kilogramai ima kristi greičiau. Norint numesti tik šiek tiek svorio, pasiekti pirmųjų pokyčių svarstyklėse sunkiau. Tuo įsitikino Lina ir Karolina, kurios niekaip negalėjo atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų.

„Nors kiti ir gyrė mano figūrą, aš ilgus metus norėjau numesti svorio. Esu  bandžiusi laikytis dietų, tačiau įsitikinau, kad jos ne man. Esu bėgiojusi, bet svoris nekrito ir rankos nusvirdavo. Net dešimt metų iki „ColonWell“ vartojimo mano svoris stovėjo vietoje“, - atvirauja 37 metų Lina.

„Didelio viršsvorio neturėjau, bet net keli papildomi kilogramai maišė. Esu bandžiusi įvairių tablečių, tačiau nematydavau rezultatų. Išbandyti „ColonWell“ paskatino ne tik gera sudėtis, atsiliepimai, lietuviška produkto gamyba, bet ir tai, kad jį vartoti gali vaikai bei maitinančios moterys“, - praeitį prisimena 38 metų Karolina.

PLOKŠČIAS PILVAS IR JUDESIŲ NEBEVARŽANTYS DRABUŽIAI

Nepaisant nesėkmingų bandymų, moterys vedamos smalsumo ir patikėjusios gerais „ColonWell“ atsiliepimais ryžosi išbandyti šį preparatą. Praėjus vos kelioms dienoms jos pajuto pirmuosius pokyčius.

„Labai greitai pajutau, kad nebenoriu užkandžiauti. Anksčiau prieš naktį mėgdavau prisivalgyti, tačiau su „ColonWell“ šis noras dingo“, - prisimena Lina.

„Po kelių vartojimo dienų sumažėjo apetitas. Atsirado daugiau energijos ir optimizmo. Pirmomis savaitėmis skaičiai svarstyklėse beveik nesikeitė, tačiau jaučiausi lengvesnė, nebeveržė drabužiai“, - su šypsena veide pasakoja Karolina.

Pirmieji pojūčiai, pradėjus vartoti „ColonWell“, suteikė daug lūkesčių. Pastarieji po kelių mėnesių buvo sėkmingai realizuoti, tad moterys gali pasigirti puikiais rezultatais.

„10 kilogramų numečiau be jokių didelių pokyčių, tiesiog į mitybą įtraukus „ColonWell“. Vėliau pradėjau sportuoti ir iš viso per pusę metų numečiau 12 kilogramų.  Labiausiai džiugina ne skaičiai svarstyklėse, o išsvajotas plokščio pilvo jausmas ir nebeveržiantys drabužiai. Jau pasikeičiau visą apatinį trikotažą, nes ankstesnis tapo gerokai per didelis“, - it žirnius į sieną pasiektus rezultatus vardina Lina.

„Pradžioje, neatsisakius vartoti jokių produktų, numečiau 2,5 kilogramų. Iškart pagerėjo nuotaika. Praėjus penkiems mėnesiams jau buvau numetusi 6,5 kilogramų“, - apie pokyčius svarstyklėse pasakoja Karolina.

ATSIRADĘS ĮPROTIS GALVOTI, KĄ DEDI Į BURNĄ

Moterys nemažiau džiaugėsi ir tuo, kad su „ColonWell“ pamažu pasikeitė ir susiformavo ilgalaikiai sveikesnio maitinimosi įpročiai.  

„Dingo noras užkandžiauti ir valgyti saldumynus, sumažėjo poreikis valgyti mėsą. Pradėjau galvoti, ką dedu į burną. Džiaugiuosi, kad netgi nevartojant „ColonWell“ jaučiuosi sotesnė, nei anksčiau, o ir sveikesnio gyvenimo įpročiai išlieka“, - pasakoja Lina.

„Sumažėjo maisto porcijos, dingo noras užkandžiauti, ėmiau gerti daugiu vandens. Po kurio laiko savaime supratau, kad noriu valgyti sveikiau. Iš pradžių maniau, kad „ColonWell“ bus viso gyvenimo palydovas, tačiau padariusi pertraukas pamačiau, kad ir be jo jaučiuosi gerai“, - patirtimi dalinasi Karolina.

„COLONWELL“ VEIKSMINGUMU PATIKĖJO NET DIDŽIAUSI SKEPTIKAI

Pradėjus savo kelionę su „ColonWell“, Lina kelyje sutiko daug skeptikų, kurie netikėjo preparato efektyvumu. Moteris į tai nekreipė dėmesio ir nuoširdžiai dalinosi savo patirtimi, kol galiausiai net didžiausi skeptikai pakeitė savo nuomonę:

„Nustebau, kai net draugės skeptikės pamačiusios mano rezultatus susidomėjo ir užsisakė „ColonWell“. Viena iš draugių nuolat guosdavosi, kad negali gyventi be saldumynų. Tada aš jai aiškinau, kad būtent „ColonWell“ atmuša norą smaguriauti.“

Karolina supratusi, kad „ColonWell“ iš tiesų veikia suskubo jį duoti savo šeimos nariams ir taip padėti išspręsti jų problemas.

„Pirmiausiai „ColonWell“ išbandė paauglė dukra, kuri po vartojimo jautėsi žvalesnė ir numetė šiek tiek svorio. 11 metų sūnui „ColonWell“ padėjo išspręsti vidurių užkietėjimo problemas. „ColonWell“ rekomenduoju ne tik turintiems antsvorio ar žarnyno problemų, bet visiems, kurie nori profilaktiškai išsivalyti organizmą.“

„ColonWell“ – subalansuotas maltų žolelių ir baltojo molio derinys sveikam žarnynui ir lieknėjimui. Į organizmą patekusios žolelės išbrinksta, tad jų tūris padidėja apie 20 kartų. Žolelės užpildo skrandį, sukelia sotumo jausmą, greitina medžiagų apykaitą ir reguliuoja žarnyno veiklą.

Du ar dvidešimt du kilogramai? Visai nesvarbu, kiek kilogramų norite numesti, svarbiausia, kad pasiryžote tai padaryti. Susipažinkite su kitomis jaudinančiomis „ColonWell“ vartotojų istorijomis ir pradėkite kurti savąją!