VARTOTOJOS DALINASI: 3 PRIEŽASTYS, KODĖL SU „COLONWELL“ LIEKNĖJAMA SĖKMINGAI

Ieškote stebuklingos lieknėjimo piliulės? Deja, bet jos nepasiūlysime. „ColonWell“ vartotojos Laura ir Ina taip pat ilgus metus tikėjosi stebuklingai sulieknėti, kol galiausiai suprato, kad stebuklus kuriame patys. Moterys džiaugiasi atradusios „ColonWell“, kuris padėjo rasti kelią sveikesnio gyvenimo būdo link. Jų manymu su „ColonWell“ lieknėjama sėkmingai dėl trijų priežasčių: juntamo sotumo jausmo, pagerėjusios žarnyno veiklos ir susiformavusių naujų įpročių.

NEPASITEISINĘ LIEKNĖJIMO BŪDAI

Laura ilgus metus žadėjo lieknėti nuo pirmadienio, tačiau galiausiai jai vis pritrūkdavo ryžto:

„Norėjau numesti svorio ir vis sakydavau pradėsiu nuo pirmadienio, bet tas pirmadienis ateidavo ir praeidavo. Gailėjau savęs, kad turėsiu atsisakyti nesveikų maisto produktų. Esu išbandžiusi ir kitus lieknėjimo produktus su skaidulomis, tačiau ilgalaikio poveikio nepastebėdavau.“

Inos priešistorė visai kitokia – moteriai ryžto niekada netrūko. Ji yra išbandžiusi įvairias griežtas dietas, tačiau ilgalaikių rezultatų pasiekti nepavyko:

„Labai seniai, laikydamasi griežtos dietos, buvau numetusi net 32 kilogramus. Vėliau grįžau į įprastą maitinimosi režimą ir daug numestų kilogramų grįžo atgal.”

ATSIRADĘS SOTUMO JAUSMAS

Moterys nustebo, kai pradėjusios vartoti „ColonWell“, greitai pajautė sotumo jausmą. Taip jos sumažino savo porcijas ir greitai pastebėjo rezultatus svarstyklėse:

„Užtekdavo „ColonWell“ išgerti rytais ir jausdavausi it pavalgiusi. Kai vakarienę pakeičiau „ColonWell“, nebeidavau miegoti pilnu skrandžiu ir net miego kokybė pagerėjo. Su šiais ir kitais pokyčiais per mėnesį numečiau apie 6 kilogramus”, - atvirauja Laura.

„Vos tik pradėjus vartoti „ColonWell“ sumažėjo apetitas ir per mėnesį pavyko numesti 5 kilogramus“, - pasakoja Ina.

IŠSPRĘSTOS ILGAMETĖS ŽARNYNO PROBLEMOS

„ColonWell“ vartotojos įsitikinusios, kad prie sėkmingo svorio metimo prisidėjo ir tai, kad žarnynas pradėjo dirbti tiksliai it laikrodukas. Inai prireikė vos savaitės, kad pajustų kardinalius pokyčius savo organizme:

„Po savaitės pajaučiau, kad dingo pilvo pūtimas ir kitos žarnyno problemos. Tapau žvalesnė ir atsirado daugiau energijos.“

Lauros pasiekimai nustebino net ją pačią, kadangi „ColonWell“ atskleidė silpnąsias moters organizmo puses apie kurias ji net nežinojo:

„Niekada nemaniau, kad turiu problemų su virškinimu ir žarnynu, tačiau vos kelis kartus pavartojus „ColonWell“ supratau, kad galiu jaustis geriau. Išgėrus „ColonWell“, po 10 minučių einu į tualetą ir jaučiu kaip viso organizmo būklė gerėja. ”

 

 

NAUJI ĮPROČIAI: VIETOJ KAVOS - VANDUO, VIETOJ VAKARIENĖS - „COLONWELL“

Moterys supranta, kad patys svarbiausi pasiekimai su „ColonWell“ - tai pasikeitę mitybos įpročiai, kurie ir užtikrina ilgalaikius rezultatus. Laura ir Ina noriai pasakojo apie pasikeitusią kasdienybę:

„Visų pirma, tai atsirado troškulys, tad ėmiau gerti daugiau vandens. Anksčiau gerdavau šešis puodelius kavos kartu su sausainiais. Pamažu kavą pakeitė vanduo, o prie vandens ir saldumynų nebereikia. Antra, pastebėjau, kaip mažėja porcijos. Ėmiau labiau galvoti, ką dedu į lėkštę. Jausdamasi geriau, nebenoriu valgyti nesveiko maisto. Taip pat atsirado noras sportuoti.“, - pasikeitusius įpročius it žirnius į sieną beria Laura.

„Pradėjau gerti daugiau vandens, nes ėmiau jausti troškulį. Vėliau pajaučiau, kaip pradėjo keistis mano mityba, ėmiau valgyti daugiau daržovių“, - pasakoja Ina.

SAVO SĖKMĖS ISTORIJOMIS ĮKVEPIA APLINKINIUS

Ina pasimokiusi iš ankstesnių svorio metimų klaidų, pokyčių neforsuoja ir siekia jų pamažu:

„Noriu išlaikyti numestą svorį ir pamažu jį mesti. Toliau vartosiu „ColonWell“, gerinsiu savo mitybą, tačiau pernelyg drastiškų pokyčių nenoriu. Esu patenkinta, ką ir kaip pavyko pasiekti kartu su „ColonWell“, tad tai ir tęsiu.“

Laura, motyvuojama aplinkinių, yra pasiryžusi iš esmės keisti savo gyvenimo būdą:

„ColonWell“ vartojimas - tai lėtas startas į mano sveikesnio gyvenimo pokyčius. Pradėjau sportuoti, sveikiau maitintis ir tikrai neketinu sustoti. Jaučiu didelį palaikymą iš aplinkinių, kurie pagiria ir mano rezultatus, ir mano įdedamas pastangas. Džiaugiuosi, kad šie pokyčiai atėjo būtent prieš keturiasdešimtą gimtadienį.“

Abi moterys savo sėkmės istorijų neketina laikyti tik sau ir mielai patirtimis dalinasi su aplinkiniais: 

„Jau rekomendavau draugėms, kurios turi viršsvorio ir žarnyno problemų. Smagu, kad jos greitai pajautė pokyčius ir džiaugėsi pagerėjusia virškinimo veikla“, - patirtimi dalinasi Ina.

„Iš tiesų aplinkiniai patys greitai pastebėjo pasikeitusią mano savijautą ir ėmė klausinėti. Rekomenduoju ne tik „ColonWell“, bet ir sveikesnį gyvenimo būdą“, - apie rekomendacijas pasakoja Laura.

Šios dvi lieknėjimo istorijos su „ColonWell“ puikiai įrodo, kad kiekvienas galime pasirinkti savo svorio metimo kelią. Ina tikslo link eina mažais žingsneliais, o Laura suprato, kad nori keisti savo maitinimosi ir fizinio aktyvumo įpročius iš esmės. Kuris svorio metimo kelias labiau (pa)tiktų Jums?