SOČIOS IR LAIMINGOS „COLONWELL“ VARTOTOJOS: „NEPAGEIDAUJAMI KILOGRAMAI IŠTIRPO BE DIDELIŲ PASTANGŲ“

Manote, kad norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų reikia daug kantrybės ir pastangų? „ColonWell“ vartotojos, maisto gaminimo srityje dirbančios Alvyda Pociūtė ir Daiva Ramanauskienė, laužo šį giliai įsišaknijusį mitą. Moterys įsitikinusios sėkmingai lieknėti gali tik tada, kai esi soti ir jautiesi gerai. Alvyda ir Daiva pradėjusios vartoti „ColonWell“ nustebo, kaip greitai alkį pakeitė sotumo jausmas, dingo žarnyno problemos ir galiausiai be didelių pastangų ištirpo nepageidaujami kilogramai.

PASKUTINIS VILTIES ŠIAUDAS KOVOJE SU ANTSVORIU

Abi moterys ne naujokės lieknėjimo srityje ir išbandžiusios įvairius svorio metimo būdus, kuriais, deja, teko nusivilti.

„Bandžiau įvairias internete rastas dietas, tačiau nei viena jų nepasiteisino ir netiko mano greitam gyvenimo būdui“, - atvirauja Alvyda.

„Pirkau įvairiausius lieknėjimo preparatus, kurie žadėjo, kad greitai sulieknėsiu, tačiau nei vienas jų nepadėjo“, - nusivylimo neslepia Daiva.

Kartą Alvydos dėmesį patraukė dailiai sulieknėjusi pažįstama, kuri moteriai parekomendavo išbandyti „ColonWell“:

„Nemeluosiu, bet iš pradžių į „ColonWell“ žiūrėjau skeptiškai, tačiau greitai pakeičiau nuomonę. Po pusės metų vartojimo mano spintoje esančius 42 dydžio drabužius pakeitė 38 dydis, o „ColonWell“ sėkmingai geriu jau 1,5 metų.”

Paskutinis vilties šiaudas už kurio griebėsi Daiva buvo daugelio išgirto preparato „ColonWell“ vartojimas. Tuomet moteris pažadėjo sau, kad tai paskutinis preparatas, kurį bando kovoje su antsvoriu:

„Likau nustebinta, nes „ColonWell“ man patiko iškart. Kai prieš du metus pirmą kartą jį išbandžiau, numečiau 10 kilogramų. Padarius pertrauką ir pradėjus jį vartoti pakartotinai, per du mėnesius atsikračiau 5 kilogramų.“

KAIP NUOLATINĮ ALKĮ PAKEITĖ SOTUMO JAUSMAS

Atsispirti užkandžiavimui ir persivalgymui dirbant maisto srityje moterims buvo nelengva, tačiau situacija kardinaliai pasikeitė atradus produktą, kuris sukelia sotumo jausmą.

„Visi ėmė klausinėti, kaip kovoju su alkio jausmu, o aš neturėjau, ką atsakyti, nes pradėjus vartoti „ColonWell“ nuolatinis alkio jausmas dingo iš mano gyvenimo. Taip kartu išnyko ir persivalgymo problema, nes vartojant „ColonWell“ greičiau pajaučiu sotumo jausmą“, - džiaugiasi Daiva.

„Net pačiai sunku suprasti, kad pirmą kartą gyvenime svorį mečiau be didelių pastangų. Neatsisakiau beveik jokių produktų, tiesiog ėmiau valgyti mažiau ir rečiau, nes su „ColonWell“ jaučiausi soti“, - pasakoja Alvyda.

NETIKĖTI REZULTATAI: LENGVUMAS ŽARNYNE IR NAUJI MITYBOS ĮPROČIAI

Pradėjus vartoti „ColonWell“ moteris nustebino ne tik jo sukeliamas sotumo jausmas, bet ir tai, kaip jis keičia žarnyno darbą ir bendrą savijautą.

„Nebūčiau pagalvojus, kad šis produktas gali padėti žarnynui. Tik pradėjus vartoti pajaučiau lengvumą žarnyne, o po savaitės dingo skrandžio rūgštingumo problema. Stipriai pagerėjo ir bendra savijauta, o dirbti rytais pasidarė lengviau, nes jaučiausi kupina energijos“, - netikėtus pasiekimus atskleidžia Daiva.

 „Pokyčius žarnyne pajaučiau labai greitai - pradėjau kasdien tuštintis, o kartu dingo ir pilvo pūtimas. Anksčiau grįždavau iš darbo ir norėdavau tik gulti ant sofos, o dabar energijos pakanka visai dienai ir nuotaika iškart geresnė“, - apie pasikeitusią savijautą pasakoja Alvyda.

Moterys džiaugiasi, kad su „ColonWell“ joms pavyko savu noru išsiugdyti sveikesnio gyvenimo įpročius.

„Atsisakiau gazuotų gėrimų, nes dingo poreikis juos gerti. Dabar geriu tik vandenį. Nebevartoju cukraus. Mano pusryčiai prasideda su „ColonWell“ ir vėliau valgau tik pietus ir vakarienę“, - pasakoja Alvyda.

„Ėmiau jausti sausumą burnoje, kuris duoda ženklą imti stiklinę vandens – taip pradėjau gerti vandenį. Valgau mažiau mėsos, o daugiau daržovių. Perskaičius knygą „Žarnyno higiena – slaptasis lieknėjimo faktorius“ išbandžiau ten aprašytą protarpinį badavimą, kuris labai tiko mano gyvenimo būdui“, - patirtimi dalinasi Daiva.

APLINKINIAI PATYS ĖMĖ PRAŠYTI REKOMENDACIJŲ

Moterų pasiekimai buvo greitai pastebėti. Aplinkiniai, pamatę Alvydos pasiekimus, patys ėmė prašyti rekomendacijų:

„Po mano pasiekimų, greitai pasipylė pažįstamų klausimai, kaip man pavyko sulieknėti. Taip ir pradėjau rekomenduoti „ColonWell“. Džiaugiuosi, kad mano draugams „ColonWell“ taip pat veikia.“

Daiva „ColonWell“ pirmiausiai pasiūlė savo vyrui, kurį ilgą laiką kankino pilvo pūtimo problemos:

„Vyras ilgai priešinosi manydamas, kad „ColonWell“ tik dar vienas neefektyvus preparatas, tačiau pabandžius pilvo pūtimo bėdos ėmė spręstis. „ColonWell“ pakuotė iškeliavo kartu su juo į darbą Danijoje. Po truputį „ColonWell“ pradeda vartoti ir mano dukra, kuri turi problemų su vidurių užkietėjimu.“

Kasdien kankina nenumaldomas alkio jausmas, kuris neleidžia numesti svorio? Pamirškite jį ir lieknėkite būdami sotūs kartu su „ColonWell“, kaip tai sėkmingai daro jau tūkstančiai žmonių.