„COLONWELL“ VARTOTOJA AIDENA: „SUNKU PATIKĖTI, KIEK DAUG PASIEKIAU IŠSIVALIUS ŽARNYNĄ“

Pasakyti garsiai, kad tuštiniesi tik kartą per savaitę, o žarnyne kaupiasi dujos išdrįstų ne kiekvienas. Nepagrįsto gėdos jausmo kankinami žmonės, tai slepia net nuo pačių artimiausių. Taip ne tik prastėja gyvenimo kokybė, bet su kiekviena diena žarnyno problemos darosi vis rimtesnės. Unikalaus žarnyno veiklos gerinimo produkto „ColonWell“ kūrėjų komanda džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių drąsiai kalba apie sunkumus, patiriamus už tualeto durų. Susipažinkite su Aidenos istorija, kuri be užuolankų pasakoja apie savo intymias problemas ir kaip viskas pasikeitė išsivalius žarnyną su „ColonWell“.

TAI, KO TRŪKO KOVOJE SU ŽARNYNO PROBLEMOMIS

Moters kasdienybę žarnyno problemos ribojo jau keletą metų. Deja, bet kiti iki „ColonWell“ vartojimo išbandyti žarnyno veiklos gerinimo būdai, nedavė siekiamų rezultatų:

„Mane kankino daugybė su žarnynu susijusių bėdų. Buvo užkietėję viduriai, retai tuštinausi, jaučiau nuolatinį sunkumą pilvo srityje. Bandžiau padėti savo žarnynui ir valgiau daugiau daržovių, mažiau miltinių produktų, bet vis kažko trūkdavo. Išbandžius „ColonWell“ supratau, kad šis produktas buvo būtent tai, ko trūko kovoje su žarnyno problemomis.“

Aidenos pažintis su „ColonWell“ prasidėjo gana seniai, tačiau ilgalaikiai santykiai „užsimezgė“ po dalyvavimo iššūkių projekte:

„Dar prieš tris metus apie „ColonWell“ papasakojo pažįstama. Pirmą kartą vieną jo pakuotę suvartojau po nėštumo ir jau tada pajutau pagerėjimą žarnyne. Visgi, tuomet vartojimo netęsiau. Pamačiusi, kad „ColonWell“ organizuoja iššūkių projektą Telšiuose, iškart nusprendžiau dalyvauti. Mane atrinko į projektą ir taip prasidėjo didžiųjų pokyčių kelias. „ColonWell“ vartoju iki šiol ir tikrai vartosiu toliau.“

SUMAŽĖJĘS SVORIS, DINGĘ BĖRIMAI IR GERA NUOTAIKA

Dauguma jau po pirmų „ColonWell“ vartojimo dienų jaučia malonius pokyčius žarnyne. Visgi būna atvejų, kai pirmosiomis vartojimo dienomis pradeda pūsti pilvą. Tokiu atveju prireikia apytiksliai savaitės, kol organizmas prisitaiko prie daug ląstelienos turinčio maisto. Aidenai pirmoji savaitė nebuvo lengva, tačiau pokyčius ji pajuto greitai:

„Iš tiesų pirmą vartojimo savaitę jaučiau sunkumą pilve, tačiau po to viskas pasikeitė kardinaliai. Pradėjau kasdien tuštintis, nebepūtė pilvo, ėmiau jausti lengvumą žarnyne, o kartu dingo ir alkio jausmas.“

Produkto kūrėjas Mantas Jakimavičius prisimena, kad „ColonWell“ buvo kuriamas siekiant spręsti žarnyno problemas, apie kurias nedrįstame kalbėti garsiai. Visgi produkto kūrėją labai greitai pasiekė teigiami vartotojų atsiliepimai apie numestus kilogramus ir pagerėjusią savijautą. Aidena taip pat liko nustebinta ir kitais rezultatais, pasiektais su „ColonWell“:

„Sunku patikėti, kiek galima pasiekti tiesiog išsivalius žarnyną. Anksčiau labai berdavo odą. Pradėjus vartoti „ColonWell“ ir išvalius užsikišusį žarnyną, bėrimai faktiškai dingo. Svorio mesti neplanavau, bet pamačiusi, kad per 2 mėnesius numečiau 5 kilogramus tikrai apsidžiaugiau. Po tokių rezultatų ir nuotaika kasdien kur kas geresnė.“

SVEIKESNI ĮPROČIAI - ILGALAIKIŲ REZULTATŲ GARANTAS

Moteris dalyvaudama iššūkių projekte su „ColonWell“ gavo iššūkį atsisakyti cukraus ir miltinių produktų. Taip pamažu Aidena pradėjo ugdyti naujus sveikesnės mitybos įpročius, kurie leidžia džiaugtis ilgalaikiais rezultatais:

„Savaime sumažėjo poreikis saldumynams, nors jų yra namuose, aš jiems atsispiriu. Atsisakiau miltinių produktų ir juos pakeičiau kur kas sveikesniais. Organizmas pradėjo reikalauti vandens, tad pradėjau daugiau jo gerti. Kadangi „ColonWell“ suteikia sotumo jausmą, buvo kur kas lengviau pradėti protarpinį badavimą ir vakarais nebevalgyti. Dingo ir užkandžiavimo problema.“

produktas, KURIS VEIKIA

Pradėjus vartoti „ColonWell“ Aidenos gyvenimas tapo kur kas spalvingesnis. Moteris jautėsi vis geriau, atsirado daugiau energijos, tad ji pradėjo sportuoti. Tai greitai pastebėjo ją supantys žmonės ir ėmė smalsauti:

„Iš pradžių pažįstami ėmė klausinėti, ar „ColonWell“ tikrai veikia, ar čia tiesiog reklama. Kai jiems patvirtinau, kad visa tai, ką pasakoju yra tiesa, jie patys ėmė jį vartoti. Šiuo produktu labai pasitikiu ir duodu jį savo 3 metų vaikui, kad jis išvengtų vidurių užkietėjimo problemų.“

„ColonWell“ – visiškai natūralus subalansuotų maltų žolelių ir baltojo molio derinys sveikam žarnynui ir lieknėjimui. Į organizmą patekusios žolelės išbrinksta, tad jų tūris padidėja apie 20 kartų. Žolelės užpildo skrandį, sukelia sotumo jausmą, greitina medžiagų apykaitą, didina išmatų tūrį ir reguliuoja žarnyno veiklą. Taigi pradėjusieji vartoti „ColonWell“ ne tik pajunta sotumo jausmą, bet ir pradeda kasdien lengvai tuštintis.

Nedrąsu prisipažinti, kad ir Jus kankina vidurių užkietėjimo ir pilvo pūtimo problemos? Padėkite sau su „ColonWell“ ir džiaukitės ne tik sveiku žarnynu, bet ir numestais nereikalingais kilogramais.