Na ką gi, įvyko keli dalykiukai, kurie reikalus visomis prasmėmis pajudino į priekį!

  1. Pagaliau pajudėjo ledai ir galimas atvejis, kad balandžio 8 d. bus pirmasis mano startas Italijoje, viename iš lengvosios atletikos „Grand prix“ etapų. Dabar tereikia užpildyti popierius ir gauti finansavimą, gal ir per anksti džiaugtis, bet aš tai vadinu popierizmu, o jis sutvarkomas! Tai dėl to labai džiaugiuosi, jaudinuosi ir esu super smarkiai motyvuotas dirbti!
  2. Kitas dalykas socialiniame lygmenyje. Praeitą savaitę sugalvojau, jog jei perku daugiau, nei už tai galiu sumokėt „express“ kasoje, praleidžiu vieną žmogų prieš save. Idėja kilo natūraliai, ne vieną kartą man žmonės siūlė stoti be eilės – atsisakydavau. O štai vieną dieną, kai pasiūlė, pagalvojau, o kodėl aš negaliu to padaryti? Ir užleidau vyriškiui vietą. Joks čia žygdarbis atrodo, bet buvo smagu, nes žmonės nesitiki, pradžioj lyg nenorom kai kurie, bet visgi atsistoja priešais, padėkoja ir dar nusišypso. Tada pagalvojau, kad tikrai smagus reikalas, nes aš viso labo „prarandu“ kelias minutes, užtat tiek aš, tiek kitas gaunam teigiamos energijos! Dėl to irgi labai džiaugiuosi, nes net toks dalykas, kaip maisto pirkimas, tapo smagesnis!
  3. Dar mečiau iššūkį sau plius eksperimentą socialiniam tinklui. Savo puslapyje paskelbiau, jog surinkęs 1000 vnt. pasidalinimų šios nuotraukos: facebooke.com vasarą susidėliosiu 1000 km maršrutą Lietuvos keleliais ir numinsiu dviračiu. Už pasidalinimą kiekvienam pažadėjau asmeninį „AČIŪ“, tai va ir žiūrėsiu galima gaut kažką už „AČIŪ“ ar visgi ne.
    O juk ir gyvenu tam, kad būtų smagu!

Blog’o pagrindinė nuotrauka daryta lifte, grįžus iš treniruotės, į kurią vėl važiavau dviračiu, nors grįžtant lijo, bet buvo gera… Dūšioj man tiksliai pavasaris.

Mindaugas Baltuška.