Sveikučiai,

Praėjo dvi savaitėlės, aš vėl čia! Per jas labai daug kažko nenutiko, tačiau kaip visada, viskas juda pirmyn po truputį. Rytoj paskutinis egzaminas, jį išlaikius, sesija baigta! Treniruotės einasi sklandžiai, pagrindinis riedėjimų pokytis tas, jog nelemtas posūkis pagaliau įveikiamas ne kartą ar du per treniruotę, o tada, kai noriu! Tai reiškia, kad pagreitėjimas tiesiojoje yra pagerėjęs. Plaukiant atradau būdą, kaip tą daryt greičiau, tačiau fiziškai sunkiau. Sniegas… Tik jam pasipylus, pylėsi ir rusiški keiksmažodžiai, tačiau išmokau džiaugtis ir žiema, reikia tiesiog neskubėti!

Be to, kai judu, kaip jau žinote, nemažai galvoju… Tai ką aš sugalvojau… Sumąsčiau, kad vandeniui kieme įšilus plauksiu nuo vieno Kauno marių kranto į kitą, per plačiausią vietą. Pagalvojau, jog bus labai neblogas fizinis ir psichologinis išbandymas, o man tokie patinka.

Kitas reikalas tas, kad, deja, dar nežinau kada pavyks su brangiąja prariedėti varžybose, tačiau šiandien buvo pranešta naujiena, jog dalyvausiu universiadoje, neaišku kur, kada, bet ten plauksiu. Šita naujiena dar labiau sušildė ir taip jau pavasariu gyvenančią dūšią (šiandien girdėjau pavasarinius paukščių čiulbesius ir saulė tiksliai šildo).

Filmuota medžiaga iš treniruotės, kurioje daug ką reikia įsivaizduoti, tik nuovargis ateina savaime.

Mindaugas Baltuška.