Idėja – kas tai? Dažnas ją supranta, kaip staiga įsižiebusią lemputę virš galvos, tačiau tuoj pat ir užgęstančią. Tai lyg įdomus blykstelėjimas galvoje, kuris trumpam verčia susimąstyti. Čia aš kalbu apie daugumą. O iš kur žinau, jog taip daugumos galvoje vyksta? Jei vyktų kitaip, tai visi būtų išradėjai, verslų kūrėjai, keliautojai, šiaip išskirtinės asmenybės, na tada nebebūtų tokios išskirtinės, nes būtų tokie, kaip visi. Aš tikiu, jog kiekvienas žmogus generuoja idėjas, tik vieni jas numeta į neįmanomų išpildyti fantazijų sąrašą, kiti įtraukia idėją į savo gyvenimą – ja tiki.

Savaitgalį pagaliau akis į akį sutikau savo idėjos rėmėją Mantą Jakimavičių. Daug laiko bendravimui apie gyvenimą ir kitus dalykus nebuvo, nes susitikome jo įkurtos įmonės „FHLife World“ gimtadienyje. Nežinau ar todėl, jog seniai buvau gimtadienyje, ar todėl, nes buvo skanus maistas, bet man tai ten patiko. Muzika, šokiai… Viskas priminė laikus, kai dar nebuvau gimęs… O man keliaut laiku patinka! Čia Egidijui Sipavičiui reiškiu pagarbą, nes kelionė laiku buvo tikrai smagi!

Grįžtame į vėžes! Taigi, įvadinėje šventės dalyje pasisakė keli žmonės, pasisakė ir Mantas Jakimavičius. Po visko labai greitai sugeneravau galvoje, ką galiu pasiimti iš visko ką girdėjau. Galiu pasiimti patvirtinimą sau, jog idėja yra jėga ir jei sugebėsi ją suvaldyt, gali daryt didelius darbus. Jei idėja tikėsi – tikės ja ir kiti, jei tikės kiti, įvyks idėjos evoliucija, nes tuomet tai nebėra lemputė staiga įsižiebusi virš galvos, tai tampa kažko pradžia.

Tikrai labai džiaugiuosi, jog mano idėja patikėjo žmogus, kuris pats turi gerą, gražią ir teisingą idėją – kurti sveiką ir aktyvų žmonių gyvenimo būdą.
Aš savo ruožtu skelbiu sveikinimą ir palinkėjimą! Sveikinu taip greitai idėją perkėlus į kitą lygį ir linkiu, jog įgautas idėjos skleidimo pagreitis nemažėtų!

Mindaugas Baltuška.