1. Sveiko žarnyno programa. Vartoti po 0,5 arbatinio šaukštelio ColonWell skaidulų, išmaišytų pusėje stiklinės vandens, 2 – 3 kartus dienoje prieš maistą. Papildomai išgerti vieną stiklinę vandens.
  2. Lieknėjimo programa. 3 dienas vartoti po 1 arbatinį šaukštelį vietoje vakarienės. Toliau vartoti po 2 - 3 arbatinius šaukštelius ColonWell skaidulų, išmaišytų stiklinėje vandens, vietoje vakarienės, apie 18-19 val. Papildomai išgerti vieną stiklinę vandens.
  3. Lieknėjimo ir sveiko žarnyno programa. 5 dienas gerti 2 - 3 kartus dienoje, prieš maistą po 0,5 arbatinio šaukštelio ColonWell skaidulų, išmaišytų pusėje stiklinės vandens. Papildomai išgerti vieną stiklinę vandens. Po 5 dienų, pereiti prie lieknėjimo programos.

 

Vartojant ColonWell būtina išgerti 1,5 – 2 litrus vandens per dieną!

Taip pat, ColonWell galima maišyti su jogurtu, sultimis ar barstyti ant maisto, tačiau efektyviausia yra vartoti su vandeniu.

Laikantis vartojimo rekomendacijų nurodytų ant pakuotės mūsų klientai per mėnesį vidutiniškai numeta 3-6kg.

Jeigu negrįšite prie senų mitybos įpročių – svoris negrįš.

Taip. Vaikams patariama ColonWell vartoti nuo 1 metų amžiaus po 0,5 arbatinio šaukštelio 1-2 kartus per dieną. Prieš valgį vaikams ColonWell galima maišyti su jogurtu, sultimis arba barstyti ant maisto, tik po to svarbu vaikui duoti išgerti vandens.

Priklausomai nuo dozavimo, tačiau paprastai užtenka vidutiniškai mėnesiui laiko. Pakuotėje 400g.

ColonWell yra bazinis produktas – maltų žolelių ir baltojo molio mišinys, o į ColonWell Active papildomai yra įdėta 30 proc. liofilizuotų vaisių. Natūralus ColonWell yra efektyvesnis laikantis lieknėjimo programos.

ColonWell nėra papildai, tai funkcinis maistas, kuris skirtas praturtinti kasdieninę mitybą

Galima, ColonWell yra „gluten free“ produktas.

Taip, galima. Du kartus dienoje  po 0,5 arbatinio šaukštelio prieš maistą. Tačiau visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.

Taip, galima. Du kartus dienoje  po 0,5 arbatinio šaukštelio prieš maistą. Tačiau visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.

Taip galima, tiesiog rekomenduojama, nes ColonWell gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Tačiau visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.

ColonWell vidurių „nepaleidžia“, jeigu viduriai yra „skysti“tai ColonWell „suriša“ vandenį ir tuštinimosi procesas normalizuojasi.

Užsakymai Lietuvoje: www.colonwell.lt arba tel: 8-633-99998 (Pristatymas nemokamas)

Užsakymai Jungtinėje Karalystėje: www.colonwell.co.uk (Pristatymas nemokamas)

Pristatymas į visas kitas užsienio šalis kainuoja 15€.

Lietuvoje pristatome per 2 d.d.

Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje pristatome per 5-7 d.d.

Į kitas užsienio šalis pristatome per 3 savaites.